درب مدل ونوس شیشه خور

درب مدل ونوس شیشه خور

4,500,000 تومان
کد محصول: درب مدل ونوس شیشه خور
وضعیت انبار: 999


رویه : 10 میل ترک
یراق آلات : کاله ترک
چهارچوب : 18 سانتی متر
رنگ : پلی اورتان
روکش : راش
ابعاد موجود تودرتوی فریم : 111*211 و 106*211

 درب ضد سرقت ونوس شیشه خور

درب ضد سرقت ونوس شیشه خور تلفیقی از درب ونوس و شیشه که در وسط درب قرار می گیرد می باشد.این درب در جهارچوب های ساده فلزی و چهارچوب فلزی روکوب دار توسط شرکت درب آسایش تولید می گردد این در محصول کشور ترکیه بوده و در کارخانه تولید درب های ضد سرقت آسایش درب مونتاژ و به بازار ارایه می گردد.


ضد سرقت ونوس شیشه خور دارای قطر رویه ۱۰ میلیمتر ترکیه بوده و رنگ پلی اورتان با روکش راش نمایی زیبا به این درب بخشیده است و بیشتر مشتریان و خریداران درب ضد سرقت ونوس شیشه خور آن را به خاطر زیبایی خواصی که دارد می خرند.

نوع یراق آلات ، قفل و دستگیره درب ضد سرقت ونوس شیشه خور کاله ترکیه با ۵ سال ضمانت تعویض می باشد که مشتریان با خاطری آسوده می توانند از آن در پروژه های خود استفاده نمایند.
درب ضد سرقت ونوس شیشه خور در ابعاد موجود تودرتوی فریم : ۱۱۱*۲۱۱ و ۱۰۶*۲۱۱ تولید می گردد که با هماهنگی بخش فنی امکان تغییر ابعاد امکان پذیر می باشد.

گروه صنعتی آسایش درب با سالها تجربه تولید و فروش انواع درب ضد سرقت و دربهای داخلی و … خرید درب ضد سرقت ونوس شیشه خور را به مشتریان خود و به کسانی که زیبایی درب مدنظرشان می باشد پیشنهاد می دهد.

جهت خرید درب ضد سرقت ونوس شیشه خور با واحد فروش شرکت درب آسایش در تماس باشید.

شماره های تماس : ۰۲۱۴۴۲۹۸۲۵۱ – ۰۲۱۴۴۲۹۸۲۵۰

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید