درب های ضد سرقت ترکیه ای و ایرانی


 درب ضد سرقت ایرانی و ترکیه ای در یک ردیف است چرا که در اصل هر دو نوع  این درب ها از جنس درب ضد سرقت ترکیه ای می باشند و تفاوت آن ها در محل مونتاژ درب های ضد سرقت می باشد که در ایران یا در ترکیه مونتاژ می شوند .

 

عموما چهارچوب درب ضد سرقت ترکیه ای دارای عمقی به طول 17 سانتی متر است که در ساخت آن از ورق هایی با ضخامت بیش از 2/1 میلی متر استفاده می گردد و لنگه درب ضد سرقت دارای عرض داخلی 9 سانتی متر و جنس ورق داخلی درب ضد سرقت که در میان دو رویه قرار گرفته است در بعضی از گونه درب ها از ورق استیل کامل و یک دست و در بعضی دیگر از ورق های آهنی ساخته شده است.

اندازه های چهارچوب و لنگه درب ضد سرقت در انواع و اقسام مختلفی متناسب با نیاز مشتریان تولید می گردد.

درب ضد سرقت ترکیه ای به گونه ای ساخته شده است که از چهار عدد لولا برای نصب لنگه درب ضد سرقت بر روی چهار چوب استفاده می گردد که این لولا ها قابلیت تنظیم و رگلاژ شدن را دارا می باشند و بر روی این درب ها هم چشمی و هم قفل شب بند برای راحتی بیشتر خریداران درب ضد سرقت ترکیه ای در نظر گرفته شده است.

در اکثر درب های ضد سرقت ترک سیستم قفل شوندگی درب ضد سرقت بر روی چهار چوب به این صورت است که پس از چرخاندن کلید در قفل درب ضد سرقت به طور همزمان و با هم تعداد هشت عدد زبانه از دو جهت درب ضد سرقت وارد چهارچوب می شوند و درب قفل می شود.

تعداد کلید هایی که بر روی درب ضد سرقت ترکیه ای گذاشته می شود معمولا هشت عدد است که به دو دسته تقسیم می گردند تعدادی از این کلیدها به عنوان کلید فرعی یا همان کلید کارگری و تعدادی دیگر به عنوان کلید اصلی در هنگام خرید درب ضد سرقت به خریداران تحویل داده می شود که در درب های ضد سرقت ترکیه ای سه عدد کلید به عنوان کلید کارگری یا همان فرعی و پنج عدد به عنوان کلید های اصلی در نظر گرفته شده است .

نکته : کلید های اصلی را به هیچ عنوان در دسترس افراد غریبه قرار ندهید .

 مقالات :

درب HDF چیست ؟

تاریخچه mdf در ایران و جهان

جنس درب abs چیست؟

قفل درب ضد سرقتمواد متداول در ساخت درب‌ها

جزئیات تماس

آدرس :  تهران - اشرفی اصفهانی، بلوار مرزداران، نرسیده به بلوار لاله ، پشت قنادی ماه بانو پلاک 8 طبقه سوم واحد12

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تلفن:

تلفن:51 و 44298250-021

فکس: 44298247 -021

لینک های مرتبط

نقشه شرکت

دسترسی سریع

 
 

JoomShaper