نصب درب ضد سرقت بر روی چارچوب قدیمی


درب ضد سرقت , درب های ضد سرقت از نظر ساختار و طراحی به دو نوع دربهای ضد سرقت چینی و درب های ضد سرقت ترک تقسیم بندی می شوند که بخشی از درب های ضد سرقت ترک مونتاژی و یا تولید ایران هستند, با توجه به این که اکثر درب های ضد سرقت چینی و ترک وارداتی یا مونتاژ داخلی در سایز استاندارد به بازار عرضه می شوند .

 

برای نصب درب ضد سرقت بر روی یک چارچوب قدیمی بایستی ابعاد چارچوب درب از داخل به داخل یکسان باشد. با توجه به ابعاد استاندارد درب ضد سرقت چینی فضای لازم برای نصب درب از داخل به داخل چارچوب بایستی حداقل 5/210*5/105 و حد اکثر 211*106 سانتی متر باشد .در صورتی که این فضا موجود باشد می توان درب ضد سرقت را به راحتی و بدون هیچ تغییری، بر روی چارچوب قدیمی نصب نمود.

ابعاد داخل به داخل چارچوب درب ضد سرقت باید از برجسته ترین قسمت چارچوب از یک طرف (ارتفاع و عرض) تا برجسته ترین قسمت چارچوب ازطرف دیگر آن گرفته شود, به بیان دیگر می توان گفت فضای مورد استفاده دهانه چارچوب که می توان درب ضد سرقت را عبور داد باید حتما در ابعاد استاندارد باشد, به طور نمونه برای نصب درب ضد سرقت چینی در هر ابعادی که باشد باید بین نیم تا یک سانتی متر از ابعاد درب بزرگتر باشد تا بتوان آن درب را نصب نمود.

سایر مقالات :

درب HDF چیست ؟

تاریخچه درب های اتوماتیک

درب ضد سرقت ترک

درب های ضد سرقت از چه لایه هایی تشکیل شده اند

جزئیات تماس

آدرس :  تهران - اشرفی اصفهانی، بلوار مرزداران، نرسیده به بلوار لاله ، پشت قنادی ماه بانو پلاک 8 طبقه سوم واحد12

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تلفن:

تلفن:51 و 44298250-021

فکس: 44298247 -021

لینک های مرتبط

نقشه شرکت

دسترسی سریع

 
 

JoomShaper