درب ضد سرقت ترک


 این نوع دربها به دو گروه دسته بندی می شوند:

الف) درب ضد سرقت ترک وارداتی

ب) درب ضد سرقت ترک مونتاژ داخل

 

           
         

 

الف)درب ضد سرقت ترک وارداتی:

قیمت درب ضد سرقت ترک وارداتی در مقایسه با دیگر دربهای ضد سرقت موجود در بازار ایران مقداری بالاتر است و از لحاظ کیفیت نیز برتری قابل توجهی نسبت به دیگر دربهای موجود در بازار دارا می باشد.واردات این دربها بیشتر از کشور ترکیه می باشد و به دلیل آنکه هزینه های گمرکی آنها بسیار بیشتر از انواع دیگر دربهاست به همین جهت ازلحاظ قیمت برای مشتری گرانتر تمام می شود و به جز موارد خاص شاید آنچنان صرفه اقتصادی نداشته باشد.

البته همیشه به این موضوع نیز باید توجه داشت که گرانتر خریدن همیشه به این معنای خرید بهتر نیست و گاهی می توان با صرف هزینه کمتر به همان نتیجه مطلوب دست یافت. نتایج به ما نشان می دهد که درب های ضد سرقت ترک مونتاژی با همان کیفیت ساخت و زیبایی چیزی کمتر از درب های ضد سرقت ترک وارداتی ندارند و در بعضی موارد بسیار بهتر چه از لحاظ امنیتی و چه از لحاظ زیبایی عمل می نمایند.

ب)درب ضد سرقت ترک مونتاژی:
درب های ضد سرقت ترک که به صورت مونتاژی در داخل کشور تولید می شوند هم از لحاظ ساختاری و هم از لحاظ کیفیت با نمونه وارداتی خود تفاوتی ندارند با داشتن برگ برنده خود که همانا قیمت و کیفیت مناسب برای مشتری است سهم بزرگی از بازار را تصاحب کرده اند. این مدل درب ها با واردات مواد خام مثل رویه MDF و روکش های PVC و سیستم قفل و یراق آلات و... از کشورهای همجوار همچون ترکیه و مونتاژ آن البته با توجه ویژه به استانداردهای امنیتی و روز دنیا و همچنین استفاده از ماشین آلات روز دنیا باعث رضایتمندی مشتریان و فروش بسیار بالا در این زمینه گردیده است.

سایر مقالات :

در و تاریخچه آن

ویژگی های درب ضدسرقت

کاربرد درب اتوماتیک برای فروشگاه ها

کوبه در چیست؟

جزئیات تماس

آدرس :  تهران - اشرفی اصفهانی، بلوار مرزداران، نرسیده به بلوار لاله ، پشت قنادی ماه بانو پلاک 8 طبقه سوم واحد12

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تلفن:

تلفن:51 و 44298250-021

فکس: 44298247 -021

لینک های مرتبط

نقشه شرکت

دسترسی سریع

 
 

JoomShaper