ویژگی های درب ضدسرقت


 

یک درب ضدسرقت استاندارد دربی است که ضمن جلوگیری از ورود دزد و سارق، بر اساس استانداردهاي محيطي چون عايق سرما، گرما، باد رطوبت و صدا است.

درب هاي ضدسرقت تولید شده باید به تناسب محل مورد استفاده با ويژگي هاي متفاوت انتخاب شوند. براي مثال  در مواردي که سارقين امکان و فرصت ايجاد سر و صدا به منظور تخريب درب را دارند، همچون اماکني دور از حضور جمع ازجمله ويلاها کارخانجات, انبارها، ... مي بايست از درب هاي ضد سرقت با ويژگي هاي خاص استفاده کرد تا امکان نفوذ سارقين پس از برش و تخريب لايه هاي سطحي درب به داخل ساختمان را غيرممکن سازند. در اين گونه موارد نه تنها ضخامت لايه هاي فولادي در دو طرف درب به دو ميليمتر و جمعا چهار ميليمتر افزايش مي يابند بلکه لايه مياني نيز از طريق ايجاد شبکه مستحکم فولادي به همراه تزريق مواد ويژه ضد برش, ضد مته، ضد اسيد و ضد تخريب در ميان آن تقويت گرديده و از استانداردهاي ويژه کيفيت اينگونه درب ها برخوردار مي شود.

صرف نظر از استانداردهاي امنيتي موردنياز در توليد و انتخاب درب هاي ضدسرقت, ديگر ويژگي هاي درب هاي ضد سرقت به منظور ارتقا کيفيت لايه هاي بيروني و دروني درب در اماکن خاص ازجمله پوشش هاي ضد رطوبت, ضد اسيد به عنوان ويژگي هاي پنهان و غير قابل رويت، برای استفاده درمکان هاي مرطوب و يا صنعتي از نکات مهم در هنگام انتخاب درب هاي ضد سرقت محسوب می شود.

در انتها لازم به ذکر است که بهترين و مرغوب ترين درب هاي ضدسرقت زماني به کار مي آيند که دزد از تخريب قفل نصب شده برروي درب ناتوان بمانند, بنابراین هيچ دربي، حتي اگر از فولاد نفوذ ناپذير و براساس استانداردهاي جهاني نيز ساخته شده باشد، بدون نصب قفل ضد سرقت تفاوتي با يک درب چوبي معمولي ندارد.

سایر مقالات :

درب HDF چیست ؟

اجزای درهای قدیمی ایران

مواد متداول در ساخت درب‌ها

 

 

 

جزئیات تماس

آدرس :  تهران - اشرفی اصفهانی، بلوار مرزداران، نرسیده به بلوار لاله ، پشت قنادی ماه بانو پلاک 8 طبقه سوم واحد12

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تلفن:

تلفن:51 و 44298250-021

فکس: 44298247 -021

لینک های مرتبط

نقشه شرکت

دسترسی سریع

 
 

JoomShaper