نحوه ساخت استراکچر درب ضدسرقت


 تقریبا همه ی استراکچر های درب ضد سرقت ایرانی از ورق خم خورده درست می شوند و جهت استحکام بخشیدن به استراکچر از قوطی آهنی ٢٠*۴٠ استفاده می شود که متداول ترین آن در بازار ایران است.

نحوه ساخت استراکچر درب ضدسرقت در ایران

 

تلفن:51 و 44298250-021

 

به منظور ساخت درب ضد سرقت ایرانی ورق خام که قابلیت خم خوردن خوبی داشته باشد استفاده می گردد که حداقل ST مورد نظر برای ورق مورد نظر باید ١٢ باشد. این نوع ورق در ایران توسط شرکت های مثل فولاد مبارکه و هفت الماس قزوین از انواع مرغوب آن می باشد پس از ورود ورق به کارخانه ساخت درب ضد سرقت ، در سایزهای مورد نظر قطعات برش خورده ، سپس پانچ می شود که جای قفل و یراق روی آن تعبیه گردد. البته دربرخی از کارخانه های تولید کننده درب ضد سرقت ، ابتدا سوراخ کاری توسط دستگاه CNC انجام میگیرد، سپس به قسمت برش کاری میرود. که روش اول در ساخت درب ضد سرقت ایرانی متداول تر است. و ضمنا با دقت بیشتری همراه است.پس از برش و پانچ ، قطعات به قسمت خم رفته و توسط دستگاه ، خمهای تعریف شده روی قطعات مختلف با زاویه های از پیش تعریف شده زده شده و ورق بصورت پروفیل آماده برای ساخت چهاچوب یا لنگه در می آید. 

ساخت لنگه های درب های ضد سرقت با ورق ١.٢۵ (یک و ربع) ساخته می شود. اما ساخت چهارچوب دربهای ضدسرقت معمولا با ورق ١.۵ ساخته میشود. البته در سایزها و ابعاد کوچکتر دربها، برای چهارچوب از ورق ١.٢۵ نیز استفاده می شود که این دستکاری کردن فقط بخاطر اقتصادی تر نمودن انجام می گیرد.

نحوه ساخت درب ضدسرقت در ایران

 

 

 

جزئیات تماس

آدرس :  تهران - اشرفی اصفهانی، بلوار مرزداران، نرسیده به بلوار لاله ، پشت قنادی ماه بانو پلاک 8 طبقه سوم واحد12

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تلفن:

تلفن:51 و 44298250-021

فکس: 44298247 -021

لینک های مرتبط

نقشه شرکت

دسترسی سریع

 
 

JoomShaper