درب در دکوراسیون داخلی منزل چه نقشی دارد؟درب یکی از بخش های اصلی در دکوراسیون داخلی می باشد که سبک دکوراسیون منزل شما را متمایز خواهد کرد. اگر در انتخاب درب ها دقت داشته باشید، می توانید تأثیر قابل توجهی بر ظاهر اتاق داشته باشند. درب داخلی بخشی ضروری از منزل است و باید برای انتخاب آن وقت گذاشت. اگر در حال ساختن، بازسازی یا فقط اعمال یک تغییر مختصر در ظاهر اتاق خود هستید، خرید یک درب داخلی جدید، گامی مهم در این راه است. سبک، مصالح، عایق صدا بودن و چرخش درب، برخی از نکاتی هستند که در هنگام انتخاب و خرید درب باید به آنها توجه کرد.

درب و پنجره:

 

سبک های درب داخلی در دکوراسیون منزل:

سبک درب در سبک دکوراسیون منزل شما تفاوت زیادی ایجاد خواهد گرد. اگر مایلید هستید می توانید سبک ها را تا حدودی با هم تلفیق کنید اما سعی کنید از عناصری استفاده کنید که بیشتر مشابه هستند تا یک حس مشترک در کل منزل تان داشته باشید. به اندازه ی کلی و حس و حال اتاق توجه داشته باشید تا چیدمانتان قوی کردد و  خوب به نظر رسد.
یک درب سنگین و پر از تزییناتبرای فضاهای بزرگ و مجلل مناسب است و اتاق های کوچک را غیرقابل تحمل می کند و حتی باعث می شود کوچک تر به نظر برسند و خراب شدن دکوراسیون منزل می شود.

 

چرخش درب در دکوراسیون داخلی:

در هنگام سفارش ساخت درب می توانید چرخش درب را تعیین کنید که به راست یا چپ باشد. شما می توانید مشخص کنید لولاها و دستگیره ها کجا قرار گیرند و درب در هنگام باز و بسته شدن به چه سمتی بچرخد. به طور ایده آل، چرخش یک درب هرگز نباید به سمت راهرو یا سالن باشد.

 

چارچوب درب داخلی در دکوراسیون منزل:

قاب کردن نادرست درب می تواند از ارزش یک درب زیبا و گران قیمت بکاهد. استفاده از مصالح ارزان و میانبرهای ساخت اغلب می تواند باعث آسیب زدن به درب و هزینه های بیشتر در درازمدت شود.
در هنگام قاب کردن درب های داخلی دستورالعمل ها را به دقت دنبال کنید یا از کسانی کمک بگیرید که در این کار مهارت دارند.
درب ها هم به صورت قاب دار و هم به صورت لوح تنها می توانند خریداری شوند. درب های قاب دار با لولا به چارچوب شان وصل شده اند. اما درب هایی که فقط شامل لوح درب هستند، شما باید قاب درب و لولاها را نصب کنید.

 

میزان عایق بودن درب های داخلی نسبت به صدا:

درب های داخلی دارای رتبه ی انتقال صدا هستند، که میزان افت صدای عبوری از درب را اندازه می گیرد. هرچه این رتبه بالاتر باشد، صدای کمتری از طریق درب انتقال می یابد. این شاخص بیش از همه به مصالح درب بستگی دارد.

با انتخاب درب های مناسب از شرکت درب آسایش دکوراسیون متفاوت و شیکی داشته باشید که شامل درب های ضد سرقت ، درب های داخلی، درب ضد حریق و ...

مطالب :

مدل های مختلف درب ورودی ساختمان

تولید درب های ضد آب ABS

جنس درب abs چیست؟

جزئیات تماس

آدرس :  تهران - اشرفی اصفهانی، بلوار مرزداران، نرسیده به بلوار لاله ، پشت قنادی ماه بانو پلاک 8 طبقه سوم واحد12

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تلفن:

تلفن:51 و 44298250-021

فکس: 44298247 -021

لینک های مرتبط

نقشه شرکت

دسترسی سریع

 
 

JoomShaper